Blog

Wiadomość od zespołu MNRI w czasie epidemii Koronawirusa

Szanowni Państwo Każdy kolejny dzień przynosi nowe informacje o Koronawirusie (COVID-19). Bezpieczeństwo naszych pacjentów, ich rodzin oraz członków naszego zespołu jest dla nas priorytetem. W związku z tym dostosowując się do wszelkich zaleceń Ministra Zdrowia wstrzymaliśmy pracę terapeutyczną w Instytucie oraz przesunęliśmy terminy szkoleń MNRI.

Drodzy przyjaciele MNRI, Szanowni Państwo

Każdy kolejny dzień przynosi nowe informacje o Koronawirusie (COVID-19).
Bezpieczeństwo naszych pacjentów, ich rodzin oraz członków naszego zespołu jest dla nas priorytetem. W związku z tym dostosowując się do wszelkich zaleceń Ministra Zdrowia wstrzymaliśmy pracę terapeutyczną w Instytucie oraz przesunęliśmy terminy szkoleń MNRI.

Dobro Nas wszystkich jest najważniejsze dlatego dołączamy się do apelu i prosimy o pozostanie w domach.


Drodzy przyjaciele, wykorzystajcie ten szczególny czas na pracę Metodą MNRI z Waszymi dziećmi czy innymi członkami rodziny. Prosimy Was, realizujcie wskazówki prac domowych i kontynuujcie terapię w domach.

Dr Svetlana Masgutova wraz z całym zespołem MNRI ciężko pracuje, aby wspomóc Was oraz Waszą odporność. Tworzy Nowe materiały, które będą udostępniane tak szybko, jak to możliwe. Już przekazaliśmy ogólnie dostępny film z ćwiczeniami wzmacniającymi układ immunologiczny. Jesteśmy otwarci na Wasze pytania, zapewniamy, że chcemy i będziemy z Wami w kontakcie.

Życzymy wszystkim dużo spokoju i zdrowia
Zespół Instytutu dr Svetlany Masgutovej

Inne artykuły

Odwołane szkolenia w marcu

Z uwagi na profilaktykę epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo uczestników naszych szkoleń zdecydowaliśmy odwołać marcowe szkolenia MNRI w Warszawie i innych miastach.
Czytaj wpis
Dane firmy
Międzynarodowy Instytut dr Svetlany Masgutovej Sp. z o.o.
  • KRS: 0000260125
  • NIP: 5222814987
  • REGON: 140591478
© 2023 Międzynarodowy Instytut dr Svetlany Masgutovej All Rights Reserved